Pieskie Szycie ma nowego członka ekipy! - PieskieSzycie

Pieskie Szycie ma nowego członka ekipy!

Buldog francuski na wakacjach
10 lipca 2019
Buldog francuski - czy to rasa dla Ciebie?
Buldog francuski – czy to rasa dla Ciebie?
15 marca 2020
Buldog francuski na wakacjach
10 lipca 2019
Buldog francuski - czy to rasa dla Ciebie?
Buldog francuski – czy to rasa dla Ciebie?
15 marca 2020

Z ogromna radością przedstawiamy Wam Benji’ego, 10-tygodniowego maltańczyka. Dołączył do nas niedawno a już skradł nasze serca.

Jaką rasą jest maltańczyk?

Maltańczyki cechują się niezwykłą inteligencją oraz są psami bardzo towarzyskimi. Mają aktywny tryb życia i nie wysiedzą długo na kanapie. Uwielbiają spacery i wspólne spędzanie czasu. Przywiązanie do człowieka to ich główna cecha – bardzo więc tęsknią, kiedy pan znika na dłuższy czas.

Rasa ta znana była już w starożytności. Rzymianki uwielbiały te małe pieski, czyniąc z nich swoich wiernych towarzyszy. Mówi się, że psy te zamieszkiwały Maltę, stąd ich dzisiejsza nazwa. Były towarzyszami dam z wyższych sfer na dworach książęcych i królewskich.

Niewielkiej postury, przyjazny i łagodny piesek o białej sierści, roztapiał niejedno serce. To psy długowieczne, więc są wiernymi przyjaciółmi przez długie lata. Śnieżnobiała sierść jest wymagająca – należy ją regularnie szczotkować, można także przycinać raz na 4 miesiące. Mają słabe zęby, trzeba także zadbać o higienę jamy ustnej. Poza tym maltańczyk to okaz zdrowia. Łagodny charakter skłania dorosłych do posiadania takiego zwierzaka jako towarzysza zabaw dla dzieci, jednak nie jest polecane, ze względu na kruchość kości i skłonności do kontuzji, a dzieci czasem nie są zbyt delikatne. Natomiast maltańczyk bardzo dobrze odnajdzie się w towarzystwie innego psa. Tak właśnie stało się u nas – przyjaźń z naszym buldogiem Pablo coraz bardziej się zawiązuje.

W związku z pojawieniem się malucha w Pieskim Szyciu, nie mogliśmy nie zadbać o ubranka dla psów w mniejszym rozmiarze. Kolekcja dla piesków o niewielkiej posturze już niedługo pojawi się w naszym sklepie. Garderoba dla psa to ważne wyposażenie psiej wyprawki. W naszym sklepie znajdziecie bluzy dla psa, kurtki dla psa czy szlafroki dla psów. Szczególnie podczas zimy czy chłodnej jesieni psom przydaje się ciepłe ubranie. Chroni go to przed przeziębieniami a nas przed częstymi wizytami u weterynarza.

Wszystkie nasze ubranka szyte są w Polsce z najlepszych jakościowo materiałów, które są wygodne, oddychające i bezpieczne dla czworonoga. Opracowaliśmy specjalne systemy wiązań, aby ułatwić właścicielowi ubieranie i rozbieranie pieska w prosty i szybki sposób. Szczycimy się doskonałą jakością produktów, również jesteśmy w stanie uszyć ubrania dla zwierząt na zamówienie.

Oferujemy także zabawki dla psa, które zajmą mu czas, zaktywizują oraz pobudza zmysły słuchu, wzroku i węchu. Wykorzystanie zabawek przy wychowaniu psa i uczeniu dobrych nawyków to ważne zadanie.

Zapraszamy, nasz sklep z ubraniami dla psa pozwoli znaleźć Ci świetny produkt dla Twojego pupila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *