WITAJ
W PIESKIESZYCIE.PLPieskieSzycie.pl to marka stworzona z myślą o naszych buldoprzyjaciołach. To właśnie dla buldożków francuskich, angielskim i mopsów projektujemy i szyjemy ubrania na każdą porę roku. Każdy projekt łączy w sobie wygodę, niepowtarzalny wzór i bezpieczeństwo związane z doborem materiałów. Stawiamy na tkaniny najwyższej jakości, sprawdzane na wielu płaszczyznach przed wprowadzeniem produktu do kolekcji. U nas znajdziesz bluzy, szlafroki oraz kurtki dla buldożków.

Skąd pomysł na markę ubranek dla buldogów francuskich?

Pierwsze projekty stanowiły odpowiedź na właśnie zapotrzebowanie i brak satysfakcjonujących rozwiązań na rynku. W poszukiwaniu odpowiednich ubranek dla naszego modela - 4-letniego buldożka Pablo - korzystaliśmy z ofert polskich i zagranicznych sklepów internetowych. I tu ku ogromnego zdziwieniu, otrzymywany produkt odbiegał znacząco od naszych oczekiwań. Spotykaliśmy się z dziwną rozmiarówką, z kiepską jakością materiałów lub 1-sezonowymi elementami w ubranku. I tak, znajdziecie w sieci również ubranka szyte na miarę - jednak pamiętajcie, że spersonalizowanego produktu nie możecie oddać, a gwarancji użycia właściwych tkanin brak. Po wielu przygodach, po wielu przeróbkach - decyzja zapadła - szyjemy sami!

Jakie ubrania dla buldoga francuskiego marka PieskieSzycie.pl oferuje?

Stworzyliśmy kolekcję ubranek potrzeby każdego sezonu, i tak u nas znajdziesz:
- bluzy dla buldoga francuskiego - idealne okrycie na późną wiosnę i jesień, wykonane z elastycznej, oddychającej tkaniny pętelkowej, w różnych wzorach i kolorystyce;
- szlafroki dla buldoga francuskiego - praktyczne kimono po kąpieli, sprawdzony kompan wycieczek nad morze i jezioro, jak i ocieplające ubranko w zimowe niższe temperatury pomieszczeń;
- kurtki dla buldoga francuskiego - derka na zimę, przeciwdeszczowa z podszewką z polaru, zakładana przez głowę i wiązana na grzbiecie.

Dziękujemy za zaufanie!

PieskieSzycie.pl

Poznajcie Pabla!

No dobra, czas się przedstawić. Matka nazywa mnie kurczak i mówi, że śmiesznie chodzę, ale w paszporcie napisali Pablo. A "mądrzejsi" przezywają mnie Pablitowski. Mam tyle miesięcy, co prawie 4 lata, sami policzcie.

Jestem w fachu nie od dziś. Wiem o ziomalach wszystko i z chęcią wiedzą się dzielę. A i doradzam, bo to ważna funkcja. Wyniucham miłość do bulw na odległość. Zobaczysz, będziemy psiapsiółami. Reaguję na wszystkie Wasze bolączki, bo życie z takimi piesełami łatwe nie jest. Tu jakieś apsik, tu coś bardzo swędzi, tu trza lumpa kupić, i jak to wszystko ogarnąć? Spoko, Maroko, tu pojawiam się ja. Bo ja to chyba po wszystkich chorobach świata jestem. Ups. Matka każe mi to wypluć. Już i tak się ślinię kobito. Bo my to nie tylko pierdzioszki, charczące świnki i śliniaki, bulwy to poważna sprawa. Matka to nawet cierpliwość czasami traci, nawet tę pieniążkową.

Matka mówi, że mam okropny charakter, a ja go lubię i tyle. Zawsze robię coś innego niż mi każą, lubię każdego, nawet złodzieja i rozumiem wiele, ale tak ciągle zmęczony jestem, że mało robię. Na spacerze chodzę swoimi ścieżkami, bo są ciekawsze i lubię wszystko smakować, no bo jak inaczej poznawać świat, nie? Nawet Łojciec mówi, że odkurzacz jestem, a przecież wiem, że buldog nie odkurzacz. Lubię się bawić, taki pocieszny jestem jak twierdzi Matka. Pamiętajcie zabawę w chowanego? To moja ulubiona. Chowam zabawki pod koc i ich szukam - frajda megaśna. No mam parę wad, głośno pierdzę i ze zdziwieniem szukam skąd ten smród, no i chrapię troszeczkę z tego co Matka mówi, kocham spać i jeść. O, i jeszcze Matkę kocham - dobra kobita z niej, ale surowa, za to Łojciec - to taki zabawowy typ.

Jak się zaczęło?

Pojawiłem się, nie pamiętam skąd, 1 czerwca 2014 roku i z tego co Matka mi mówi miałem 7 tygodni jak mnie wyczaiła. I ciężko mi było, bo taki mały i poniewierany, a było nas 4, no tak, mam braciszka i 2 siostry - nieźle, co?

Co Matka ze mną ma?

Moja książeczka ma mnóstwo już znaczków i Matka mi tylko mówi ile pieniądzów poszło. No ja przecież nie zapłacę, nie? Ale do Pani doktór biegam szybciej niż na spacer. Byłem mały, spadłem z fotela i już do gipsu mnie włożyli, no i bardzo bolało, tak Wam powiem. Matka to tylko mi tam ryczała, wstydu narobiła - a jak już się ogarnęła to i nosiła mnie po nocy. No wiem, piszczałem, ale sam byś piszczał ze śrubą w łokciu, nie? Z tą moją ręcą Matka chciała mi jakieś ćwiczenia w wodzie załatwić, ale podziękowałem, woda to nie przyjaciel. Bo to nie tak hop siup! 2 razy musiałem tam zostać na nocki i wiecie, że tak płakałem, że Matce się poskarżyli. Skarżypyty, nie? Długo kulałem, ale już śmigam i skaczę i nawet macham tą ręcą Matce przed oczami.

Potem też lżej nie było. Po tych nockach tak się drapałem, że Matka mnie zaniosła, dosłownie, do Pani doktór i masz Ci los, a raczej grzyb. No i znowu leki. Potem tylko kuju kuju i tu brzuch bolał tu cieżko zipałem. Myślałem, że to już lata nie te, ale Matka mi wytłumaczyła, że muszę iść raz jeszcze na stół. Nic nie pamiętam, no może poza kolejnym lamentem Matki. Siara. Wycieli mi coś z gardła i cud, oddycham i mniej chrumkam. A przecież to mój znak rozpoznawczy był, od razu każdy wiedział, że nadchodzę. No i nawet teraz, taki biały puch, zimno, ciemno a kobita każe mi iść i zwiedzać, to ja ręcę podkurczyłem i już afera. Że trzeba zdjęcie robić, że łapa boli, że może te ćwiczenia, że mnie źle poskładali czy coś. No idź sobie kobito bez skarpet na taki mróz, to zrozumiesz. No tak się zdenerwowałem.

Pablo z PieskieSzycie.pl

DLACZEGO
PIESKIESZYCIE.PL

Wygoda dla buldogów

Wygoda dla buldogów

Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę i bezpieczeństwo naszych ukochanych bulw. Stąd też luźna rozmiarówka i oryginalne, przetestowane kroje.
Nasz polski produkt i materiały

Nasz polski produkt - szyjemy w Polsce

Każda uszyta sztuka pochodzi z naszego kraju. Stawiamy na materiały i akcesoria do szycia najwyższej jakości, wspieramy krajowy rynek i skupiamy się na naszych polskich buldogach (francuskich).
Wysoka jakość materiałów

Wysoka jakość materiałów

Każdy wybrany materiał przeszedł szereg testów, mając na uwadze dobro naszych małych Klientów alergików. Luźny styl, przewiewne materiały, elastyczny krój.
Estetyka wzorów i detali

Estetyka wzorów i detali

Dbamy o szczegóły, a Wasze zadowolenie cenimy sobie najbardziej. Żaden bubel nie wyjdzie spod naszej maszyny, a oryginalność wzorów podkreśli wyjątkowość Waszego pupila.