ZAMÓWIENIA
WYBRANYCH PRODUKTÓWKochani, zamówienia możecie składać na kilka sposobów. Najszybszą formą zamówienie jest oczywiście nasz SKLEP. Przy każdym zamówieniu istnieje możliwość przedpłaty lub płatności za pobraniem. W przypadku przelewu, zaksięgowana kwota jest dla nas podstawą do wysyłki produktu. Składając zamówienia podajcie następujące informacje: nazwę produktu, wersję kolorystyczną, wybraną formę wysyłki, podstawowe dane zamawiającego z adresem do wysyłki.

Zamówienie przez maila: kontakt pod adresem mailowym kontakt@pieskieszycie.pl z wybranym produktem i wersją kolorystyczną - w informacji zwrotnej otrzymacie dane do przelewu i precyzyjny czas realizacji zamówienia.
Zamówienie przez stronę: wypełnij formularz kontaktowy, podaj wybrany produkt i wersję kolorystyczną - w informacji zwrotnej otrzymacie dane do przelewu i precyzyjny czas realizacji zamówienia.
Zamówienie przez social media: przejdźcie do naszego konta na Facebooku lub Instagramie, wyślijcie nam wiadomość podając wybrany produkt i wersję kolorystyczną - w informacji zwrotnej otrzymacie dane do przelewu i precyzyjny czas realizacji zamówienia.

ZWROTY
ZAKUPIONYCH PRODUKTÓWKochani, pamiętajcie, że przysługuje Wam prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość i zwrócenie zakupionego produktu.
Poniżej znajdziecie informację krok po kroku jak dokonać zwrotu w naszym sklepie internetowym.

Czas na zwrot: prawo zwrotu zakupionego produktu przysługuje Ci w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania od nas zamówienia. I nie musicie oczywiście podawać przyczyny, aczkolwiek taka informacja zwrotna będzie dla nas bardzo pomocna w obsłudze zamówień w przyszłości i projektowaniu ubranek.
Warunki zwrotu: wypełnij i podpisz wydrukowany formularz zwrotu, dołącz do wysyłanego do nas produktu wraz z dokumentem zakupu. Dobrze zapakuj produkt na podróż powrotną. Po otrzymaniu od Ciebie zwracanego produktu, przelew wykonay do 7 dni roboczych na wskazany w formularzu zwrotu numer konta.

Adres do wysyłki: paczuszkę nadaj do nas na następujące dane:
PieskieSzycie.pl
ul. Wspólna 1AA
55-003 Nadolice Małe